Asortyment Ponczo ochronne SHADOW

Ponczo ochronne SHADOW

Ponczo ochronne SHADOW

Slide Three - copy
Slide Three
previous arrow
next arrow
Slide Three - copy
Slide Three
previous arrow
next arrow

Elementem wyposażenia, stworzonym z myślą o wydłużeniu żywotności środków ochrony indywidualnej (hełmów, ubrań specjalnych, ale także aparatów oddechowych) użytkowanych przez uczestników szkoleń w trenażerach pożarów wewnętrznych (komorach rozgorzeniowych) jest ponczo ochronne SHADOW. Ponczo, które samo w sobie nie stanowi ŚOI, służy zabezpieczeniu tychże – osłaniając okolice głowy, karku i tułowia (bez ramion) – przed zanieczyszczeniem i/lub, dzięki właściwościom trudnopalnym, uszkodzeniem.

Ponczo SHADOW to m.in.:
  • szeroki krój, zapewniający swobodę ruchów,
  • ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie (szczególnie istotne w sytuacjach awaryjnych), taśma rzepowa,  biegnąca wzdłuż przedniej części,
  • dwa duże, symetrycznie rozmieszczone po lewej i prawej stronie klatki piersiowej, otwory chronione klapą zapinaną na rzep,
  • ulokowane nad klapami, dwa uchwyty na mikrofon,
  • regulowany za pomocą elastycznego sznurka i stopera, nieograniczający pola widzenia, otwór kaptura, umożliwiający optymalne dopasowanie tegoż do różnej wielkości skorup hełmów.
Dane techniczne:
Kolor: granat
Rozmiar: uniwersalny
Materiał: Jackal (55%Teijinconex Meta-Aramid / 38% Lenzing FR / 5% Twaron Para-Aramid / 2% włókna antystatyczne)

Opinie klientów

Buty warte swojej ceny. Ich główne zalety to: maksymalne bezpieczeństwo, komfort noszenia, niska waga i łatwa konserwacja. I to co najważniejsze - świetnie sprawdzają się w akcji.

OSP Lipniki
Gmina Kamiennik

Sprawdzają się zarówno podczas gaszenia ognia, jak i w akcjach ratowniczych. Jak na ten segment cenowy wprost rewelacyjne! W pełni zdają egzamin.

OSP Trębki Nowe
Gmina Zakroczym

Doskonały wybór. Bezpieczne, wygodne i... eleganckie. Nie byłem przekonany, ale zmieniłem zdanie, gdy tylko je założyłem. Niezwykle wygodne. Szczerze polecam.

Robert
OSP Nowa Wieś